Kto z Polski pojedzie na Eurowizję? To prawie pewne!

Kto z Polski pojedzie na Eurowizję? To prawie pewne!
20Gru

Po sukcesie Roksany Węgiel na Eurowizji Junior wszyscy zastanawiają się, kto z Polski weźmie udział w Eurowizji w 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że będzie to popularna wokalistka Natalia Szroeder, czyli dziewczyna o wspaniałym głosie i nieprzeciętnej urodzie.

Zdjęcie Kto z Polski pojedzie na Eurowizję? To prawie pewne! #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BpKDukhgBe2/

Natalia postawiła warunek, ale jej udział jej prawie pewny!

Jak donosił kilka tygodni temu Fakt, udział Natalii w Eurowizji będzie możliwy tylko wtedy, kiedy wokalistka otrzyma odpowiedni budżet oraz będzie miała swobodę w stworzeniu utworu. TVP podobno negocjował z nią udział w konkursie za zamkniętymi drzwiami. Dlaczego?

TVP rezygnuje z dotychczasowych prelekcji i sama chce wytypować reprezentanta Polski na Eurowizji. Powodem jest fakt, że ten sposób ostatnio się nie sprawdza. Wytypowane osoby albo rezygnowały bez powodu, albo nie odpowiadali im muzycy. Z tego powodu teraz wszystko zostanie ustalone z wokalistką już na początku.

Wpis Natalii sugeruje, że jej udział w Eurowizji to fakt:

Zdjęcie Kto z Polski pojedzie na Eurowizję? To prawie pewne! #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/Bs5evBMhG91/?utm_source=ig_embed

"Ostatni czas był bardzo intensywny. Nawet jeśli rzeczy, które się działy, nie widziały jeszcze słoneczka, to one są i czekają grzecznie na swój moment. Luty będzie takim miesiącem, gdzie będę mogła się niektórymi sprawami podzielić. Dziękuje, że jesteście ze mną tak cierpliwie."

Zdjęcie Kto z Polski pojedzie na Eurowizję? To prawie pewne! #3
Źródło:https://www.instagram.com/p/BrVjwl9nV18/

Natalii w stworzeniu utworu ma pomóc jej partner, czyli Quebonafine, który jest znanym raperem i posiada własną wytwórnię.

"Natalia mówi, że jej udział zależy od piosenki i budżetu, jaki dostałaby od TVP. Quebo pomaga jej teraz ściągnąć dobrych producentów i muzyków, którzy stworzą ciekawy kawałek. Jeśli piosenka spodoba się w TVP Natalia jest gotowa być naszą kandydatką" – informuje Fakt.

Jeśli Natalia ostatecznie zdecyduje się na udział w Eurowizji, będzie miała twardy orzech do zgryzienia. Fakt, że Polka wygrała edycję dla dzieci sprawi, że poprzeczka dla Natalii automatycznie pójdzie do góry.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ