Ta kandydatka przyćmiła zwyciężczynię Miss Universe! Dlaczego?

Ta kandydatka przyćmiła zwyciężczynię Miss Universe! Dlaczego?
20Gru

Miss Univers 2018 została już wybrana! Tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie zdobyła Miss Filipin, Catriona Grey, która ma 24 lata.

Zdjęcie Ta kandydatka przyćmiła zwyciężczynię Miss Universe! Dlaczego? #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BrWy8sGAi_w/

Świat jednak część swojej uwagi poświęcił innej kandydatce – Miss Hiszpanii Agnelii Ponce. Dlaczego?

Miss Hiszpanii w prawdzie nie zdobyła pierwszego miejsca, ale i tak przez chwilę wszystkie media opisywały jej osobę. Okazuje się, że Angela Ponce jest pierwszą w historii transseksualną Miss. Pierwszą, która została Miss Hiszpanii oraz pierwszą, która wzięła udziałów konkursie Miss Universe.

Zdjęcie Ta kandydatka przyćmiła zwyciężczynię Miss Universe! Dlaczego? #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/BrXpGkCH1MF/

„Chcę pokazać, że kobiety trans mogą być tym, kim chcą: nauczycielkami, matkami, lekarzami, politykami, a nawet Miss Universe”, mówiła Angela.

Modelka nie zajęła jednak wysokiego miejsca w konkursie. Za to nasza Polka poradziła sobie świetnie. Magdalena Swat (27 l.) została doceniona przez jurorów i trafiła do ścisłej dwudziestki najpiękniejszych kandydatek.

Zdjęcie Ta kandydatka przyćmiła zwyciężczynię Miss Universe! Dlaczego? #3
Źródło:https://www.instagram.com/p/BrXKxcvhloH/

Magdalena kilka lat temu brała udział w programie Top Model. Potem postanowiła wziąć udział w programie Project Runway, gdzie była modelką noszącą ubrania początkujących projektantów. Magdalena od razu skradła serce jednego z uczestników "Jacoba", który wcale tego nie ukrywał.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ