Nowe informacje o powodzie rozstania Wendzikowskiej z partnerem! „Przestraszył się...”

Nowe informacje  o powodzie rozstania Wendzikowskiej z partnerem! „Przestraszył się...”
11Gru

Nowiny o narodzinach drugiej córeczki Anny Wendzikowskiej wywołały ogromną radość wśród internautów. Ludzie w komentarzach pod zdjęciami na Instagramie szczerze gratulowali nowej pociechy i życzyli dużo szczęścia. Z czasem jednak zaczęły pojawiać się coraz mniej miłe reakcje na zachowania prezenterki.

Na początku pojawiły się negatywne opinie co do szybkiego powrotu Wendzikowskiej do pracy. Do tego kilka dni temu pojawiły się zdjęcia kobiety na Sydney Harbour Bridge. Wendzikowska przyznała, że w czasie wspinaczki na most była już w piątym miesiącu ciąży. Zaznaczyła jednak, że na taką wyprawę miała zgodę od lekarza. To jednak nie powstrzymało internautów od fali krytyki w stronę prezenterki. Ludzie wytykali kobiecie brak odpowiedzialności.

Zdjęcie Nowe informacje  o powodzie rozstania Wendzikowskiej z partnerem! „Przestraszył się...” #1
https://www.instagram.com/p/BrGVbndFLGQ/

Ostatni miesiąc nie był zatem łaskawy dla Wendzikowskiej. Dodatkowo pojawiły się informacje o rozstaniu kobiety z partnerem, Janem Bazylem, ojcem niedawno urodzonej córki Anny. Jak się okazuje, mężczyzna zakończył związek miesiąc po narodzinach dziecka, zostawiając kobietę dosłownie z dnia na dzień. Mimo tego Wendzikowska nadal prezentowała na zdjęciach uśmiech oraz dzieliła się zdjęciami swojej pociechy. Internauci podzielili się swoim wsparciem i słowami otuchy.

Zdjęcie Nowe informacje  o powodzie rozstania Wendzikowskiej z partnerem! „Przestraszył się...” #2
https://www.instagram.com/p/Bqx_u5mlXrX/

Nikt dokładnie nie znał szczegółów rozstania, ale ostatnio w rozmowie z magazynem Show osoby z bliskiego otoczenia Ani Wendzikowskiej zdradzili, co mogło być powodem zakończenia związku. Według nich Bazyl wystraszył się ojcostwa, mimo że przez pewien czas opiekował się Kornelią, która nie jest jego córką, a Anny Wendzikowskiej i Patryka Ignaczak. Rozstanie Jana i Anny wpłynęło na starszą córkę prezenterki, która bardzo przywiązała się do partnera swojej mamy.

Jana Bazyla przerosło ojcostwo, choć wcześniej ponoć sprawdzał się jako "zastępczy tata" dla starszej córeczki celebrytki, Kornelki – mówią

Ostatni miesiąc z pewnością nie był łatwy dla Anny Wendzikowskiej, ale miejmy nadzieję, że z czasem wszystko się poukłada i kobieta odnajdzie szczęście.

Źródło zdjęć:

https://www.instagram.com/p/BrGVbndFLGQ/

https://www.instagram.com/p/Bq5q034Fk94/

https://www.instagram.com/p/Bqx_u5mlXrX/

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ