Marcin Tyszka OSTRO o uczestniczce Top Model– awantura na Instagramie!


                    Marcin Tyszka OSTRO o uczestniczce Top Model– awantura na Instagramie!
10Gru

Marcin Tyszka, znany na całym świecie fotograf i juror w popularnym programie Top Model ostro skrytykował Sophie Reich. Jej zachowanie wyprowadziło go z równowagi do tego stopnia, że postanowił napisać na swoim Intagramie post krytykujący młodą dziewczynę.

Zdjęcie Marcin Tyszka OSTRO o uczestniczce Top Model– awantura na Instagramie! #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BpKA2MFFGQp/

Sophie Reich wzięła udział w programie Top Model razem ze swoim bratem. Duet przyciągnął swoją charyzmą wielu fanów. Program już się skończył, jednak Sophie zyskuje nowych fanów nieustannie.

Na Instagramie ma już prawie 150 tysięcy obserwujących. Właśnie na tym właśnie portalu udostępniła również zdjęcie, które oburzyło Marcina Tyszkę.

Zdjęcie Marcin Tyszka OSTRO o uczestniczce Top Model– awantura na Instagramie! #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/Bqr39-RlmaL/

Marcin Tyszna znany jest również z tego, że walczy o prawa zwierząt. Sophie natomiast udostępniła zdjęcie, w których pozuje w kamizelce z futra. Tyszka nie wytrzymał i napisał na swoim Instagramie:

"Muszę przerwać świąteczną atmosferę. Nie lubię wielkich medialnych akcji, wolę pomagać prywatnie, bez kamer, ale jak widzę coś takiego, to bardzo żałuję, że wpuściliśmy tę dziewczynę do „Top Model”. Zobaczcie, do czego zdolny jest ktoś dla poklasku… Szczyt hipokryzji czy głupoty? Sophie Reich w programie wystąpiła w sesji, stając w obronie zwierząt i prawie ryczała przed nami, by zdobyć serce jury, a w szczególności Joanny Krupy. Program się kończy i ta sama dziewczyna paraduje w futrze z lisa… A najsmutniejsze jest to, jacy beznadziejni jesteście wy, jej followersi. Pod zdjęciem 30 tysięcy lajków… A wystarczyło zrobić unfollow – napisał fotograf."

Sophie szybko zareagowała i napisała, że jest to SZTUCZNE futro. Jednak to nie zadowoliło Marcina, który ciągnął konflikt dalej:

"Sophie po moim poście i paru dniach od wrzucenia zdjęcia zedytowała komentarz i przypomniała sobie, że futro jest sztuczne. Wcześniej jedynie odpowiadała, iż to stare futro jej mamy, może powinno zostać w szafie. Nasz program ogląda masa młodych ludzi, nasi uczestnicy, nawet ci, którzy odpadają wcześnie mają mega siłę medialną. To jest program rozrywkowy, który bawi, ale ma też zwracać uwagę na ważne sprawy. Ja patrzę sobie z boku i chętnie wspieram kogoś, kto według mnie ma potencjał, ale też zawsze zwrócę uwagę, jeśli mi się coś nie podoba."

Powyższe zdjęcia i wpisy niestety zostały usunięte, jednak na Instagramie Marcina Tyszki znajdziemy jeszcze post wyjaśniający, dlaczego usunął poprzednie wpisy. Natomiast na Instagramie Sophie znajdziemy wpis, w którym tłumaczy, że jest to sztuczne futro:

Zdjęcie Marcin Tyszka OSTRO o uczestniczce Top Model– awantura na Instagramie! #3
Źródło:https://www.instagram.com/p/Bq-NodlloWv/
Zdjęcie Marcin Tyszka OSTRO o uczestniczce Top Model– awantura na Instagramie! #4
Źródło:https://www.instagram.com/p/BrNUrP2F-PV/
następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja