Nowy „Big Brother” – wezmą w nim udział kontrowersyjne postacie z internetu!

Nowy „Big Brother” – wezmą w nim udział kontrowersyjne postacie z internetu!
06Gru

„Big Brother” zapadł w naszej pamięci miedzy innymi z powodu Manueli – charyzmatycznej i wesołej uczestniczki oraz Frytki – kontrowersyjna scena w basenie z kolegą. Jednak kolejna edycja programu zapowiada się o wiele lepiej. Jak informuje Plotek, weźmie w niej udział kilku kontrowersyjnych youtuberów.

Pełna lista uczestników nie jest jawna, a obecność youtuberów nie jest jeszcze potwierdzona. Mimo wszystko plotki głoszą, że w programie wystąpi między innymi Dorota Goldmann, znana na youtubie jako Olfaktoriapl. Potwierdziła ona, że dostała propozycję wystąpienia w programie.

Jej film, w którym opowiada o tym, jaki powinien być jej potencjalny mężczyzna spotkał się w sieci z poważnym hejtem.

Jednak największym zaskoczeniem okazała się informacja, że w programie być może pojawi się również Marta Linkiewicz – znana z nocnego imprezowania z czarnoskórymi raperami zza oceanu. Popularność zdobyła po tym, jak pochwaliła się w sieci, że po jednym z koncertów spędziła upojną noc razem z chłopakami z Rae Sremmurd. Od tamtej pory właśnie to stało się jej największym hobby.

Zdjęcie Nowy „Big Brother” – wezmą w nim udział kontrowersyjne postacie z internetu! #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/BqpQsmAFfax/

Co ciekawe, w „Big Brother” ma pojawić się też Rafalala, która jest w otwartym konflikcie z Martą Linkiewicz – może więc być ciekawie.

Niektóre portale plotkarskie twierdza również, że do programu zaproszono siostry Godlewskie. Jednak żadna z tych informacji nie została jeszcze potwierdzona oficjalnie.

Program wystartuje na wiosnę i ma go poprowadzić Agnieszka Woźniak-Starak.

Zdjęcie Nowy „Big Brother” – wezmą w nim udział kontrowersyjne postacie z internetu! #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/vJq2POPXix/

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ