Koreański boysband śpiewa hymn Męskiego Grania 2018! Musisz to zobaczyć!

Koreański boysband śpiewa hymn Męskiego Grania 2018! Musisz to zobaczyć!
28Lis

Bez wątpienia hymn tegorocznego Męskiego Grania „Początek” w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego, Dawida Podsiadło i Korteza, stał się wielkim hitem minionego lata. Najwidoczniej utwór nie tylko w Polsce stał się sławny, dotarł nawet do członków zespołu M.O.N.T. Koniecznie posłuchaj coveru tego utworu śpiewanego przez koreański zespół!

Męskie Granie

Męskie Granie to ogólnopolska trasa koncertowa, której pomysłodawcą jest marka Żywiec. Pierwsza odsłona projektu odbyła się w 2010 roku. Od tego czasu co roku możemy słuchać muzycznych eksperymentów prezentowanych przez najlepszych polskich artystów. W tym roku wykonawcy występowali w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni. Warszawie i Żywcu. Jak co roku bilety wyprzedały się błyskawicznie, a utwór promujący trasę został okrzyknięty przebojem lata.

Zdjęcie Koreański boysband śpiewa hymn Męskiego Grania 2018! Musisz to zobaczyć! #1

Koreański boysband M.O.N.T.

Zespół składa się z pięciu osób. Zadebiutowali pod koniec 2017 roku, singlem „Sorry”, dzięki któremu zdobyli rzeszę fanów, również w Polsce.

Na jednym z koncertów w Polsce, który odbył się 11 listopada w Warszawie, grupa M.O.N.T. przygotowała ogromną niespodzianką dla swoich polskich wielbicieli. Podczas koncertu, gdy nagle fani usłyszeli dźwięki piosenki „Początek”, nie kryli zaskoczenia.

Zdjęcie Koreański boysband śpiewa hymn Męskiego Grania 2018! Musisz to zobaczyć! #2

Oceńcie sami jak wypadł boysband! OBEJRZYJ!

Poniżej posłuchaj utworu w oryginale:

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ