Edyta Górniak po powrocie do Polski trafiła do szpitala!

Edyta Górniak po powrocie do Polski trafiła do szpitala!
25Lis

Piosenkarka kilka tygodni temu wyleciała na plan zdjęciowy kolejnego sezonu show „Agent- Gwiazdy 4”. Nagrania nadal trwają, ale Edyta zdecydowała się przylecieć do Polski na kolejny koncert. Niestety zaraz po przylocie trafiła do szpitala!

Czwarty sezon "Agent- Gwiazdy", tym razem realizowany jest w Turcji. Polega on na tym, ze wśród uczestników ukryty jest tytułowy Agent, który robi wszystko, by grupa zarobiła jak najmniej pieniędzy. Zadania w programie są bardzo trudne, wymagają dobrej sprawności fizycznej i kondycji i jak widać potrafią wyczerpać nawet tak wysportowaną osobę jak Edyta Górniak. Na instagramie, Edyta wrzuciła relacje pokazując zdjęcie z wenflonem i kroplówką witaminową. Być może ma to związek z kolanem, z którym miała problemy na początku roku.

Zdjęcie Edyta Górniak po powrocie do Polski trafiła do szpitala! #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bp33TiRHFcB/

Prawdopodobnie jednak to nie było nic poważnego, gdyż w sobotę odbył się koncert w Zabrzu, na który sprzedanych zostało 2 tysiące biletów. Nie da się ukryć, że fani piosenkarki zawsze mogą na nią liczyć. Dla Edyty jej wielbiciele są najważniejsi!

Zdjęcie Edyta Górniak po powrocie do Polski trafiła do szpitala! #2
Źródło:

Edyta była w niezłej formie, jak widać kroplówka postawiła artystkę na nogi.

Trzymamy kciuki za zdrowie Edyty Górniak i życzymy powodzenia w dalszej walce w programie! Artystkę będziemy mogli oglądać w Agencie- Gwiazdy 4" wiosną przyszłego roku!

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ