Nowa usługa YouTube – kinowe hity będzie można oglądać za darmo!

Nowa usługa YouTube – kinowe hity będzie można oglądać za darmo!
20Lis

YouTube postanowił umożliwić swoim użytkownikom bezpłatne oglądanie kinowych hitów. Umieścił na swojej platformie już prawie 100 filmów. Ich oglądanie będzie jednak przerywane krótkimi reklamami.

Zdjęcie Nowa usługa YouTube – kinowe hity będzie można oglądać za darmo! #1
Źródło: https://www.youtube.pl/playlist?list=PLHPTxTxtC0ibVZrT2_WKWUl2SAxsKuKwx&gl=PL&hl=pl

Jest to pomysł stary, chociaż ulepszony. Otóż już od dawna można oglądać na YT filmy. Do tej pory użytkownik musiał jednak zapłacić za taką możliwość. Od teraz filmy umieszczone na platformie będą bezpłatne. Dlatego też zostaną w nim umieszczone reklamy.

Bezpłatny dostęp do kinowych hitów testowany jest już w kilku krajach. Dostępu do 99 bezpłatnych filmów nie mają jeszcze Polacy, ale jest to kwestia czasu. Na liście bezpłatnych filmów znajdziemy takie produkcje jak: „Rocky” (pięć części), „Zookeeper”, „Terminator”, „Flawless”, „The Timber”, czy też „Drug War”. Cała lista umieszczona jest pod tym linkiem:

https://www.youtube.pl/playlist?list=PLHPTxTxtC0ibVZrT2_WKWUl2SAxsKuKwx&gl=PL&hl=pl

Przedsięwzięcie jest korzystne nie tylko dla użytkowników, ale również dla firm i samego YT. Reklamy umieszczane w filmie z pewnością będą wzbudzać zainteresowanie przedsiębiorców i przynosić zyski platformie. A my dzięki temu będziemy mogli legalnie i bezproblemowo oglądać ulubione filmy.

Jeśli taka koncepcja funkcjonowania filmów na YouTube dobrze przyjmie się w różnych krajach, praktyka z pewnością stanie się bardziej popularna, a my będziemy mieć dostęp do coraz większej bazy bezpłatnych filmów.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja