Selena Gomez wyszła już ze szpitala psychiatrycznego! To wina Justina Biebera?


                    Selena Gomez wyszła już ze szpitala psychiatrycznego! To wina Justina Biebera?
14Paź

Selena Gomez ponownie trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jej stan zdrowia obecnie się poprawia, wyszła już bowiem ze szpitala, jednak wszystko wskazuje na kolejne załamanie nerwowe.

Zdjęcie Selena Gomez wyszła już ze szpitala psychiatrycznego! To wina Justina Biebera? #1

Warto przypomnieć, że Selena Gomez jakiś czas temu miała przeszczep nerki. Kilka dni temu badania krwi, które musiała wykonać, wyszły bardzo źle. Okazało się, że piosenkarka ma bardzo niską ilość białych krwinek, co przy jej stanie zdrowia może być bardzo niebezpieczne.

Selena trafiła więc do szpitala. Podczas pobytu w szpitalu, piosenkarka wpadła w szał. Zaczęła wyrywać sobie kroplówkę, nie słuchała poleceń lekarzy i zaczęła stanowić zagrożenie dla personelu i dla samej siebie. Lekarze postanowili więc przewieźć ją na oddział psychiatryczny. Okazuje się, że Selena już w przeszłości leczyła się na tym oddziale z powodu borderline.

Zdjęcie Selena Gomez wyszła już ze szpitala psychiatrycznego! To wina Justina Biebera? #2

Media spekulują, że powodem jej załamania jest wiadomość o ślubie Justina Biebera z Hailey Baldwin. Justin i Selena byli kiedyś parą. Cała sytuacja stała się jeszcze dziwniejsza, kiedy Justin Bieber, zmartwiony tym, że Selena jest na zamkniętym oddziale psychiatrycznym, skontaktował się z jej mamą, prosząc o to, by mógł się zobaczyć z Seleną. Jak donoszą zagraniczne media, matka Seleny wpadła w szał i kategorycznie zabroniła Justinowi jakichkolwiek kontaktów ze swoją córką. Stwierdziła, że załamanie Seleny jest jego winą.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja