Gwyneth Paltrow wzięła ślub! Kto jest mężem?

Gwyneth Paltrow wzięła ślub! Kto jest mężem?
03Paź

W tajemnicy przed mediami, ale za to w otoczeniu najbliższych i przyjaciół, Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk wzięli ślub.

Kim jest obecny mąż?

Brad Falchuk jest amerykańskim scenarzystą, reżyserem i producentem filmowym. Najbardziej znany jest z współtworzenia hitowych programów telewizyjnych "Glee" i "American Horror Story".

Para poznała się w 2010 roku na planie serialu "Glee", którego Falchuk był producentem. Aktorka wystąpiła w kilku odcinkach, grając rolę nauczycielki języka hiszpańskiego. Zaczęli spotykać się w 2014 roku. O ich związku zaczęło być głośno, gdy w 2015 roku pojawili się razem na premierze serialu "Scream Queens", po której to poszli na kolację. Wtedy to Brad miał poinformować swoich fanów na instagramie, że spędza wieczór z Gwyneth (pisał potajemnie, kiedy to aktorka wyszła do toalety).

Oboje mają za sobą długoletnie związki i po dwójce dzieci z poprzedniego małżeństwa. Prawdopodobnie aktorka oznajmiła, że więcej dzieci nie będzie!

Gwyneth była w związku z Chris'em Martin'em (liderem grupy rockowej Coldplay), gdzie po 10 latach małżeństwa ich drogi się rozeszły. Gwyneth ogłosiła wtedy, że była to świadoma decyzja.

Pierwszą żoną Falchuk'a była producentka telewizyjna Suzanne Bukinik Falchuk.

Amerykańska prasa ujawnia, że ślub odbył się w ogrodzie, w ich prywatnej posiadłości w Hamptons. Ekskluzywnym, nadmorskim kurorcie w Nowym Jorku. W sieci udostępniono zdjęcia, na których widać rozstawione w ogrodzie namioty (a miało być w tajemnicy, bez paparazzi. Jednak technologia i możliwości drona mogą być przekleństwem).

Wśród gości pojawili się znane osobistości, między innymi StevenSpielberg, Robert Downey Jr., czy też Cameron Diaz, która organizowała Gwyneth wieczór panieński.

Mama Gwyneth, aktorka Blythe Danner, opowiedziała o ceremonii: "To było wspaniałe - najpiękniejszy ślub, jaki kiedykolwiek widziałam", według People.com

Nowożeńcom życzymy słodkiego, wspólnego życia!

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ