Magda Gessler ujawnia, co się stało z jej twarzą i ostro odpowiada na krytykę

Magda Gessler ujawnia, co się stało z jej twarzą i ostro odpowiada na krytykę
27Wrz

Magda Gessler, znana z prowadzenia programu „Kuchenne Rewolucje”, jest charyzmatyczną i bardzo lubianą osobą. Restauratorka ma wielu fanów wśród widzów TVN i nie tylko. Odmieniła już los wielu restauracji i jest znaczącym autorytetem w świecie kulinarnym. Nie chroni jej to jednak przed krytyką.

Zdjęcie Magda Gessler ujawnia, co się stało z jej twarzą i ostro odpowiada na krytykę #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bn_kz8-nZf8/?taken-by=magdagessler_official

Widzowie często zarzucają Magdzie to, że jej twarz wygląda, jak po nieudanej operacji plastycznej. Wiele razy zadawano pytanie, czy restauratorka aby czasem nie próbowała się odmłodzić, ale coś nie wyszło.

Magda Gessler w końcu straciła cierpliwość i postanowiła odnieść się do plotek. Wyjaśniła, dlaczego jej twarz wygląda tak, a nie inaczej. Okazuje się, że przyczyną nie jest chirurgia plastyczna, a choroba.

Paraliż twarzy

Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą. Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję. Naprawdę nie mam nic wypchanego! Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swój – powiedziała w rozmowie z Faktem Magda Gessler.

Zdjęcie Magda Gessler ujawnia, co się stało z jej twarzą i ostro odpowiada na krytykę #2
Źródło: https://www.instagram.com/p/BoB-T_PHlSL/?taken-by=magdagessler_official

Uważam, że zabiegi ingerujące w wygląd twarzy są szkodliwe. Po latach wychodzi wszystko, co się z nią robiło – dodała, wyraźnie krytykując chirurgie plastyczną.

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja