Wielka promocja z okazji 7 urodzin We Are Knitters

Wielka promocja z okazji 7 urodzin We Are Knitters
20Wrz

We Are Knitters to hiszpańska marka, która cieszy się na polskim rynku coraz większą popularnością. Dlaczego? Ponieważ oferuje gotowe zestawy do samodzielnego robienia na drutach, przepięknych oryginalnych kreacji i dodatków. Z okazji 7 urodzin WAK przygotował dla Was promocję na swoje produkty! Jeśli Twoją pasja jest szydełkowanie lub zawsze chciałaś tego spróbować, lubisz wyróżniać się z tłumu wyjątkowymi ubraniami, to z pewnością jest to coś dla Ciebie!

Zdjęcie Wielka promocja z okazji 7 urodzin We Are Knitters #1

Z okazji siódmych urodzin, We Are Knitters oferuje swoim klientom 25% zniżki na zakupy online. Akcja promocyjna będzie trwać od niedzieli 23.09.2018 r. do środy 26.09.2018 r. Wystarczy wejść na stronę www.weareknitters.pl, wybrać zestaw, który skradł Twoje serce i ….rozpocząć fascynującą modową przygodę.

Jak na tym skorzystasz? Dzierganie jest chwilą relaksu i wyciszenia się organizmu, przez niektórych porównywane nawet do... jogi! Zatem nie tylko zafundujesz sobie moment przyjemności, ale
i własnoręcznie wyczarujesz dla siebie coś niesamowicie oryginalnego. Ogromna satysfakcja gratis.

Dzięki zestawowi od WAK możesz rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem ubrań, sprawić komuś piękny, własnoręcznie przygotowany prezent lub stworzyć dla siebie ciepłą czapkę, szalik lub rękawiczki, które idealnie sprawdzą się przy okazji nadchodzącej jesieni.

Zdjęcie Wielka promocja z okazji 7 urodzin We Are Knitters #2

Sprawdź najnowszą kolekcję i zachwyć wszystkich! Zainspiruj się przeglądając portal i bloga www.weareknitters.pl i skorzystaj z 25% promocji na produkty od WAK!

Więcej inspiracji szukaj na:

https://www.weareknitters.pl/

Kontakt dla mediów:

Sensi Gray PR

Iwona Krześniak

E-mail: [email protected]

Tel.: +48 530 200 009

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ