W jaki sposób twój mężczyzna trzyma cię za rękę? To wiele mówi o jego uczuciach

W jaki sposób twój mężczyzna trzyma cię za rękę? To wiele mówi o jego uczuciach
15Lut

Czy wiesz, że wiele osób twierdzi, iż sposób w jaki para trzyma się za ręce może wiele powiedzieć o związku? Sposób trzymania się za ręce może zdradzić jak silne są uczucia, kto dominuje, a nawet czy dana para szanuje swoją prywatną przestrzeń.

#Splecione dłonie

Równomiernie i mocno splecione dłonie wskazują na waszą silną więź emocjonalną. Oznacza to również silną chęć zapewnienia ci poczucia bezpieczeństwa z jego strony.

Zdjęcie W jaki sposób twój mężczyzna trzyma cię za rękę? To wiele mówi o jego uczuciach #1
fot. shutterstock

#Dwa splecione place

Jeśli tylko dwa wasze place są razem splecione oznacza to, że bardzo cenicie sobie niezależność i własną przestrzeń. Szanujecie swoją prywatność, jednak darzycie się dużym zaufaniem.

#Pod ramię

Chodzenie pod ramię wskazuje na tradycyjne podejście do podziału ról społecznych. Oznacza to również, że kobieta pragnie móc polegać na swoim mężczyźnie i oczekuje od niego wsparcia.

#Luźno splecione palce

Jeśli jedna z osób rozluźnia uścisk dłoni oznacza to, że daje możliwość dominacji w związku drugiej stronie. Zazwyczaj pozwala na podejmowanie większości decyzji.

Zdjęcie W jaki sposób twój mężczyzna trzyma cię za rękę? To wiele mówi o jego uczuciach #2
fot. shutterstock

#Ciągnięcie za rękę

Jeśli jedna z osób często ciągnie drugą za rękę i wyprzedza ich wspólne tempo oznacza to, że chce przejąć kontrolę nad ich związkiem.

#Nietrzymanie się za ręce

Jeśli para nigdy nie trzyma się za ręce. może to oznaczać dwie rzeczy. Albo ich uczucia są silne, ale nie mają oni potrzeby ich demonstrowania, albo uczucia są słabe i nie mają oni potrzeby bliskości.

Zdjęcie W jaki sposób twój mężczyzna trzyma cię za rękę? To wiele mówi o jego uczuciach #3
fot. shutterstock

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ