Kucharze przyznali się jakich dań nigdy nie powinniśmy zamawiać w restauracji!

Kucharze przyznali się jakich dań nigdy nie powinniśmy zamawiać w restauracji!
19Kwi

#Dobrze wysmażony stek

W restauracjach znajduje się świeże jak i trochę mniej świeże mięso. Po dokładnej obróbce termicznej nikt nie wyczuje, że mięso nie jest pierwszej świeżości. Dlatego właśnie ono jest wykorzystywane do przygotowywania dobrze wysmażonych dań.

Zdjęcie Kucharze przyznali się jakich dań nigdy nie powinniśmy zamawiać w restauracji! #1
fot. shutterstock

#Surowe ryby

Jeśli nie znajdujesz się w dobrej restauracji sushi lepiej nie zamawiaj surowych ryb. Może się zdarzyć, że będą one nieświeże i wywołają nieprzyjemne skutki trawienne.

#Dania wegetariańskie w nie wegetariańskiej restauracji

Wielu kucharzy specjalizujących się w mięsie nie przepada za wegetarianami. Podając danie wegetariańskie mogą nam zrobić na złość i dodać trochę niechcianego składnika. Jak przyznaje Anthony Bourdain amerykański szef kuchni– zdarza się to dość często.

#Sałata lodowa

Pracujące w kuchni osoby nigdy nie zamawiają sałaty lodowej. Jest ona niezwykle narażona na obecność pasożytów, bardzo małych, które chowają się w zakamarkach sałaty i są niemożliwe do zidentyfikowania i usunięcia.

#Chleb

Wielu anonimowych kucharzy przyznaje, że chleb, który dostajemy w eleganckim koszyki na stolik jest zbiórką pozostałości po poprzednich gościach, którzy go nie zjedli.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy i zasubskrybuj kanał:
ZOBACZ TAKŻE
SKOMENTUJ
następna inspiracja