To jak trzymacie się za ręce, wiele mówi o Waszym związku

To jak trzymacie się za ręce, wiele mówi o Waszym związku
14Lip

Lubisz przechadzać się ze swoim partnerem po mieście, trzymając się za ręce? To, czy wszystkie Wasze palce są mocno splecione, czy trzymacie się tylko małym paluszkiem, może wiele powiedzieć o Waszym związku. Te drobne proste gesty pokazują na jakim etapie jest Wasza relacja.

Sprawdź, czy przeświadczenia psychologów są zgodne z rzeczywistością.

PARTNER PRZYCIĄGA TWOJĄ RĘKĘ DO SIEBIE

Jeśli partner stara się trzymać Twoją rękę jak najbliżej siebie, prawdopodobnie próbuje dominować lub dominuje w związku. W ten sam sposób zazwyczaj rodzice trzymają dłonie swoich dzieci, dlatego może to również świadczyć o tym, że się o Ciebie boi, troszczy i próbuje utrzymać przy sobie.

TRZYMASZ SIĘ PARTNERA POD RĘKĘ

Trzymanie partnera pod rękę prawdopodobnie oznacza, że dobrze się znacie, w pełni akceptujecie i czujecie się swobodnie w swoim towarzystwie. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku osób nieśmiałych, kiedy próbujesz się schować za ramieniem partnera, szukasz oparcia i ochrony.

MOCNO SPLECIONE ZE SOBĄ PALCE

Lubisz splatać palce na przemian z palcami partnera? To oznaka tego, że Wasz związek jest przepełniony miłością i namiętnością. Tak trzymają się zazwyczaj pary z krótkim stażem, kiedy obaj kochankowie są pełni pasji. Jeśli tak trzymacie się za ręce, to znaczy, że obojga cieszy bardzo wspólnie spędzany czas.

DŁONIE SKIEROWANE W DÓŁ, PALCE NIE SĄ SPLECIONE

To ułożenie świadczy o wielkiej miłości i stabilizacji. Ważne jest to, czy Twoja dłoń, czy partnera jest z przodu, ponieważ ta osoba dominuje zazwyczaj w związku.

NIE TRZYMACIE SIĘ ZA RĘCE

Idziecie obok siebie i nie trzymacie się za ręce? Prawdopodobnie z biegiem czasu, do waszego związku wkradła się rutyna. Nie zawsze jednak oznacza to coś złego. Możliwe, że jeden z partnerów potrzebuje dla siebie więcej przestrzeni.

Zdjęcie To jak trzymacie się za ręce, wiele mówi o Waszym związku #1
źródło: pixabay.com
następna inspiracja
Zobacz nasze filmy i zasubskrybuj kanał:
ZOBACZ TAKŻE
SKOMENTUJ
następna inspiracja