HD Collection marki Aquaform – elegancja w nowoczesnym wydaniu

HD Collection marki Aquaform – elegancja w nowoczesnym wydaniu
12Cze

Szkło i chrom to jedno z najchętniej wykorzystywanych połączeń w łazienkowych wnętrzach. Takie zestawienie gwarantuje ponadczasowy efekt wizualny oraz optyczną przestronność i lekkość. Idealnym uzupełnieniem wystroju bazującego na tych materiałach będzie elegancka kabina HD Collection z oferty Aquaform.

Hołdujące minimalizmowi wzornictwo kabin HD Collection przejawia się w zestawieniu przejrzystych, szerokich tafli szkła o grubości 6 mm z wyrazistymi, chromowanymi elementami. Eleganckie wykończenie doskonale komponować się będzie z wystrojem utrzymanym w odcieniach szarości i intensywnego grafitu. Ciekawy efekt można uzyskać także poprzez zestawienie kabin HD Collection z ozdobną, trójwymiarową fakturą ścian.

Kabiny HD Collection dostępne są w wariantach półokrągłych oraz w formie ścian narożnych, drzwi uchylnych i drzwi wnękowych. Wykorzystane do ich produkcji szkło hartowane cechuje się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz różnice temperatur. Pokryte jest specjalną powłoką polimerową DP, która zapobiega postawaniu na tafli nieestetycznych zabrudzeń i kamiennych zacieków. Każdy z modeli jest wyposażony w listwy magnetyczne, ułatwiające prawidłowe domykania i chroniące przed przypadkowym otwarciem drzwi. Niezawodność funkcjonowania gwarantują natomiast zawiasy podnoszące, które chronią brodzik oraz uszczelkę przez uszkodzeniami mechanicznymi wskutek tarcia elementów podczas otwierania czy zamykania skrzydeł drzwi.

Kabiny Aquaform z kolekcji HD Collection są przeznaczone do zestawienia z brodzikami COMO, VICO, DELTA, VERSUS i PLUS 550. Dzięki zastosowaniu profilu U, montaż przebiega sprawnie nawet w przypadku mocowania przy nierównych ścianach. Kabiny objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Ceny netto:

W zależności od modelu – od 629 do 2834 zł

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy i zasubskrybuj kanał:
ZOBACZ TAKŻE
SKOMENTUJ
następna inspiracja