Co mówi o Tobie wygląd linii serca?

Co mówi o Tobie wygląd linii serca?
10Kwi

Dłonie od wielu wieków stanowią źródło informacji na temat naszej osobowości. Sztuka ta nazwana została CHIROMANCJĄ.


Przyglądając się liniom papilarnym, jesteśmy w stanie ocenić czym cechuje się dana osoba, jakie jest jej podejście do życia i drugiego człowieka. Jednym z wyznaczników jest linia serca. Biegnie ona od zewnętrznej krawędzi dłoni, aż do palca środkowego lub wskazującego.
Sprawdź jak wygląda u Ciebie i porównaj wyniki interpretacji!

Zdjęcie Co mówi o Tobie wygląd linii serca? #1

A) JEŚLI TWOJA LINIA SERCA ZACZYNA SIĘ PONIŻEJ ŚRODKOWEGO PALCA to znak, że jestes urodzonym przywódcą, również w związku, to Ty nosisz spodnie. Cechuje Cię samodzielność, ambicja i ogromna ciekawość świata. Otoczenie może Cię odbierać jako osobę nieczułą.


B) JEŚLI TWOJA LINIA BIEGNIE MIEDZY PALCEM ŚRODKOWYM, A WSKAZUJĄCYM. Oznacza to, że jesteś osobą kreatywną, która dba o otaczającą siebie i swoich bliskich przestrzeń. Masz jednak duszę wrażliwego artysty, dużą rolę odgrywają u Ciebie uczucia i emocje.


C) LINIA BIEGNĄCA OD PALCA WSKAZUJĄCEGO występuje u ludzi troskliwych, przyjacielskich i miłych. Cieszysz się drobnostkami i doceniasz starania innych, dlatego jesteś idealnym kompanem dla osoby opisanej w punkcie B.


D) TWOJA LINIA SERCA BIEGNIE AŻ DO WEWNĘTRZEJ KRAWĘDZI DŁONI- jesteś zdolny i przebojowy, ale ciężko u Ciebie z organizacją pracy. Znajomi uważają Cię za duszę towarzystwa.


następna inspiracja
Zobacz nasze filmy i zasubskrybuj kanał:
ZOBACZ TAKŻE
SKOMENTUJ
następna inspiracja