Wykorzystaj te triki robiąc pranie. Efekty są zdumiewające!

Wykorzystaj te triki robiąc pranie. Efekty są zdumiewające!
17Mar

Pranie zazwyczaj nie sprawia większych problemów, jednak i tak możemy sprawić, że będzie ono skuteczniejsze i przyjemniejsze. Wystarczy, że poznasz kilka prostych trików, a już na zawsze pozbędziesz się nieprzyjemnych niespodzianek podczas prania.

#Żółte plamy pod pachami

Wlej do miski wodę, dodaj 3 łyżki wody utlenionej, 1 łyżkę płynu do naczyń i 2 łyżki sody oczyszczonej. Mieszankę nanieś na plamy i pozostaw na kilka minut, a następnie wypierz ubranie jak zawsze.

#Piłka do tenisa i pranie firanek

Jeśli chcesz, aby po wypraniu firanki nie były aż tak pogniecione, wrzuć do pralki razem z firankami piłke do tenisa. Efekt cię zaskoczy.

#Ciche suszenie butów

Zdjęcie Wykorzystaj te triki robiąc pranie. Efekty są zdumiewające! #1

Po wypraniu butów często chcemy je jak najszybciej wysuszyć. Suszenie w pralce robi jednak dużo hałasu. Żeby temu zapobiec przytrzaśnij sznurówki drzwiczkami, dzięki temu buty zostaną w jednym miejscu.

#Tłuste plamy

Jeśli chcesz pozbyć się tłustej plamy użyj białej kredy! Wetrzyj ją w plamę i pozostaw na kilka godzin. Następnie wypierz ubranie jak zwykle.

#Skurczone ubranie

Jeśli Twoje ubranie skurczą się w praniu, nie panikuj. Wystarczy, że wlejesz do miski ciepłą wodę i dodasz trochę odżywki do włosów. Następnie włożyć do miski ubrania i odczekasz 20 minut. Po tym czasie odsącz ubranie i rozciągnij na ręczniku.

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy i zasubskrybuj kanał:
ZOBACZ TAKŻE
SKOMENTUJ
następna inspiracja